Noderīga informācija

Kā noteikt izmēru? 

Pirms pasūtījuma veikšanas aicinu pārliecināties par izmēra atbilstību pēc zemāk esošās tabulas:

 Izmērs

Krūtis

Viduklis

Gurni

34

80

62

86

36

84

66

90

38

88

70

94

40

92

74

98

42

96

78

102

44

100

82

106


Pēc pieprasījuma pielāgojam izmērus, kā arī pieņemam individuālus pasūtījumus (kleitas, tajā skaitā kāzu kleitas, kostīmus, žaketes un citus apģērbus). 
Piegāde ar “Omniva” pakomātiem – Latvijā, Lietuvā un Igaunijā
Pasūtījums tiek nogādāts klientam 2 darba dienu laikā, ja prece ir pieejama noliktavā. Pretējā gadījumā šujam aptuveni nedēļas laikā. Par konkrētā izmēra un krāsas pieejamību rakstiet privāti. 
Piegāde Latvijā ir 2.88, Lietuvā un Igaunijā – 5,00 €
Atrodi sev tuvāko Omniva pakomātu šeit: https://www.omniva.lv/privats/adreses
Atgriešana
Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītās preces 14 dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja precei nav redzamas valkājuma/mazgāšanas pazīmes, saglabāts iepakojums un marķējums. Izpārdošanas laikā, preci var atgriest tikai uz maiņas nosacījumiem (pret citu izmēru vai preci). Pirms preces atgriešanas/maiņas lūgums sazināties ar mums, izmantojot epastu (olivija[at]olivija.lv). Preces atgriešanas gadījumā sūtīšanas izdevumus sedz klients.
Dāvanu kartes
Piedāvājam iegādāties dāvanu kartes, rakstot privāti uz olivija[at]olivija.lv vai sociālajos kontos. Dāvanu kartes derīguma termiņš - 1 gads. 
Privātuma politika
Veicot pirkumu ir nepieciešams uzrādīt prasīto kontaktinformāciju, lai nodrošinātu ne tikai piegādi, bet preces maiņu vai atgriešanu. Pirkšanas brīdī mēs saņemam pircēja kontaktinformāciju, kas satur vārdu, uzvārdu, epasta adresi un citus datus. Mēs pieņemam, ka piekrītat attiecīgo datu saglabāšanai un izmantošanai tikai tam paredzētajam mērķim. 
Šis internetveikals ir izveidots MyShopify platformā. Maksājumu apstrādi nodrošina 2CheckOut vai Paypal.